Łóżka dmuchane

123
123

Materace dmuchane zaprojektowane z wyjątkową wygodną snu na myśli

Komfortowy sen w każdym wybranym miejscu

Dmuchane łóżka to bez wątpienia wygodne i komfortowe narzędzie do zapewnienia snu. Materace są rozwiązaniem w razie wizyty gości, jak i wtedy gdy mamy ochotę na relaks w ogrodzie. Funkcjonalność dmuchanych materacy jest bardzo szeroka. Materace sprawdzą się nie tylko jako miejsca do spania w domu, ale mogą się również okazać niezastąpione podczas biwakowania. Wybór odpowiedniego materaca jest uzależniony od naszych potrzeb. Dla osób ceniących wygodę i luksus spania podczas rodzinnych wyjazdów, dmuchane łóżka będą najlepszym pomysłem.

Różne modele, które trafiają we wszystkie potrzeby

W szerokiej ofercie materacy możemy odnaleźć klasyczne materace dmuchane, a także dmuchane sofy i fotele. Niewielka waga materacy pozwala nam na łatwe przemieszczanie materacy w dowolne miejsce. Wśród dmuchanych materacy wyróżnić można materace welurowe, jedno – i dwuosobowe łóżka z wbudowana pompką elektryczną lub pompką nożną. Materace posiadają flokowane pokrycie górne oraz wbudowaną poduszkę, dzięki czemu spanie na materacach staje się stabilniejsze i jeszcze bardziej przyjemne. Dla osób, które nie lubią spać na płasko modele typu Pillow Rest Intex będą bardzo praktycznym pomysłem.

Pokrycie welurem, jest bardzo przyjemne w dotyku

Górną warstwę materaca pokryto welurem, co sprawia, że materac jest niezwykle przyjemny w dotyku. Wspomniany welur zapobiega także przed ślizganiem się śpiwora lub koca. W budowie materacy zastosowano technologię fiber tech, która opiera się na setkach wytrzymałych, odpornych na rozciąganie włóknach. Dzięki temu możemy być pewni, że materac przez długi czas zachowa swoje właściwości i będzie jeszcze bardziej odporny na uszkodzenia. Nowoczesne łóżka zostały zaprojektowane tak, aby korzystanie z nich było jeszcze bardziej komfortowe. Dmuchane łóżka różnią się także wysokością. Zaletą wyższych materacy jest dodatkowa izolacja od podłoża, jednak będą one bardziej odpowiednie do spania w domu niż w niewielkim namiocie.

Wbudowana pompka, czy pompka elektryczna?

Materace można pompować samodzielnie, jednak jest to wysoce czasochłonne. Dla wygody użytkowników w dmuchane łóżka wbudowano pompki elektryczne, dzięki którym montaż materaca przebiega ekspresowo. Obsługa wbudowanej pompki jest bardzo prosta i nie wymaga żadnego wysiłku. Do napompowanie materaca potrzebne nam jest jedynie źródło zasilania. Do materacy, które nie posiadają wbudowanej pompki w zestawie z materacem bardzo często dołączone są pompki. Mogą być one ręczne, nożne lub elektryczne. Pompki można również dokupić osobno. Dużą zaletą pompek jest ich wielofunkcyjność. Dzięki wymiennym końcówkom pompki możemy wykorzystać do napompowania innych, dmuchanych akcesoriów.

Jeśli nie łóżko, to może wygodna dmuchana sofa?

Dmuchane sofy mogą służyć do spania i do odpoczynku w ciągu dnia. Będą one niezwykle wygodnym miejscem, na którym możemy czytać lub oglądać telewizję. Oryginalny design sprawia, że ten rodzaj mebli dobrze komponuje się w każdego rodzaju wnętrzach. Wysokie oparcie jest doskonałym wsparciem dla naszych pleców. Ergonomiczne siedzisko odciąża mięśnie pleców i dostosowuje się do kształtu naszego ciała. Ciekawą opcją zastosowaną w dmuchanych sofach są uchwyty na napoje, które z pewnością będą przydatne podczas letniego wypoczynku. W zależności od naszych potrzeb dmuchane sofy możemy wykorzystać jako miejsce do spania w domu, a także zabrać ze sobą na wakacyjny wyjazd.

Dobranie rozmiaru materaca odpowiednio do miejsca

Rozmiar materaca dobieramy do miejsca, jakim dysponujemy. Dla małych i wąskich sypialni najbardziej odpowiednie będą wysokie łóżka pojedyncze. Natomiast jeżeli powierzchnia naszego domu lub mieszkania jest spora możemy wybrać dowolnie spośród szerokiej oferty łóżek dwuosobowych. W czasie samotnej podróży wystarczający dla nas będzie lekki materac jednoosobowy. Na rodzinne wypady dobrym rozwiązaniem będą wygodne, dwuosobowe łóżka welurowe.

Zestaw naprawczy dołączany do każdego zestawu

Podczas korzystania z dmuchanych łóżek powinniśmy pamiętać o zachowaniu ostrożności. Zdarza się, że materace ulegają przebiciu. Aby zapobiec takim sytuacjom należy wystrzegać się miejsc, w których materac narażony jest na przebicie. W domu unikamy ostrych narzędzi oraz chronimy nasze łóżka przed kontaktem ze zwierzętami, których pazury mogłyby uszkodzi powierzchnię materaca. Podczas wycieczek materac rozkładamy na czystej, wolnej od ostrych gałęzi i kamieni powierzchni. Dobrym pomysłem będzie rozłożenie materaca na macie ochronnej. W razie przebicia, które może zdarzyć się każdemu możemy skorzystać z łatek naprawczych i kleju, który znajdziemy w zestawie z materacami.

Łatwość przechowywania materaca

Kiedy zakończymy użytkowanie materaca powinniśmy znaleźć odpowiednie miejsce do jego przechowywania. Materace umieszczamy w torbie lub pokrowcu, które również dostępne są w sprzedaży z materacami. Odpowiednim miejscem na przechowywanie będzie szafa, miejsce pod łóżkiem lub np. strych, gdzie nie ma dostępu wilgoci i gdzie panuje dodatnia temperatura. Przed złożeniem materaca powinniśmy swobodnie wypuścić z niego powietrze, a następnie ułożyć go na płasko. Z powierzchni materaca usuwamy wszelkie zanieczyszczenia powstałe w trakcie korzystania z niego. Pozostawione na dmuchanym łóżku zabrudzenia mogłyby być przyczyną przedziurawienia lub powstania nieprzyjemnej pleśni. Prawidłowo złożony materac umieszczamy w pokrowcu, gdzie będzie on gotowy do ponownego użycia.

Kontakt

Przyjmujemy zamówienia telefoniczne.

0 801 000 610 (58) 746 37 97

Polecamy

  • Baseny ogrodowe

    Pełna oferta basenów ogrodowych i artykułów dmuchanych Intex i Bestway.

  • Trampoliny ogrodowe

    Trampoliny ogrodowe z siatką i trampoliny fitness Neo-Sport.

Złóż zamówienie telefonicznie! poniedziałek 7:30 - 17:30, wtorek- piątek 7:30 - 15:30

0 801 000 610 z telefonu stacjonarnego

(58) 746 37 97 z telefonu komórkowego