Filtry

Cena

-

Producent

Bestway
Intex

Rozmiar

dwuosobowe
jednoosobowe
jednoosobowe

Szerokość (cm)

-

Wysokość (cm)

-

Kolor

beżowy
czarny
granatowy
szary
zielony

Grubość PVC (mm)

0,38
0,38 spód, boki
0,53 góra

Pompka

tak, dołączona
tak, w zestawie
tak, wbudowana

Znajdź swój nowy materac

Krok 1: wybierz szerokość

Materace turystyczne

12
12

Materac dmuchany, to podstawowe akcesorium turystyczne

Materac turystyczny - dmuchany, komfortowy i trwały

materace turystyczne

Materac turystyczny pozwala zaoszczędzić sporo miejsca i czasu, ponieważ ekspresowo się składa do niewielkich rozmiarów, a jego nadmuchiwanie zajmuje zaledwie kilka minut. Są przy tym wygodne i nie wymagają wykonywania dodatkowych czynności . To rozwiązanie jest polecane wszystkim, którzy lubią nocowanie pod namiotem. Również przypadną do gustu wszystkim miłośnikom spania pod chmurką. Udany nocleg pod namiotem jest możliwy jeśli wyposażymy się w odpowiednie gadżety. Materace dmuchane turystyczne to jedna z najważniejszych kwestii. Odpowiednio ułożone pod śpiworem zapewnią nam lepszą izolację cieplną i swobodny wypoczynek. Warto wybierać wyższe modele , co podnosi walory izolacyjne i czyni materac bardziej wytrzymałym. Miękki materac turystyczny pozwoli nam się doskonale wyspać przed pieszą wędrówką lub zwyczajnie odpocząć w trakcie urlopu. Dmuchane łóżka są niezastąpione podczas wizyty gości lub gdy po prostu zabraknie nam miejsca do spania. Uniwersalna kolorystyka sprawia, że dmuchane łóżka dopasowują się do każdego wnętrza. Klasyczny materac zastąpić też mogą fotele dmuchane. Meble te to nie tylko wygodne miejsce do siedzenia, ale także jednoosobowe łóżka do spania. Dzięki niewielkim rozmiarom, jakie posiadają fotele można je łatwo przenieść w dowolne miejsce. Wytrzymała konstrukcja sprawia, że nie trzeba się martwić o przebicie nawet wtedy, gdy materac ustawimy w ogrodzie.

Jak zadbać o materac, aby przedłużyć jego żywotność?

materace turystyczne

Właściwe obchodzenie się z materacem sprawi, że posłuży on nam na dłużej. Zestaw mata samopompująca i materac dmuchany, to idealny pakiet pod namiot. Aby zapobiec szybkim uszkodzeniom należy dostosować się do pewnych zasad. Przede wszystkim przed rozpoczęciem użytkowania materaca powinniśmy zapoznać się z jego instrukcją. Wskazówki podane przez producenta pozwolą nam uniknąć nieprzemyślanych posunięć. Do rozpakowania materaca najbezpieczniej jest użyć nożyczek o zaokrąglonych końcach. Lepiej unikać ostrych narzędzi, które mogłoby uszkodzić powierzchnię dmuchanego łóżka. Podłoże , na którym rozłożymy materac powinno być czyste i wolne od ostrych przedmiotów, takich jak np. kamienie, szkło, patyki. Praktyczne będzie podłożenie pod materac maty ochronnej lub koca. Unikamy także przepompowania, a do nadmuchiwania materaca używamy tylko pompek służących do pompowania materacy dmuchanych. Materaca nie pompujemy do pełnej objętości, gdyż łatwo wtedy uszkodzić jego ściany. Warto także pamiętać o dopuszczalnym obciążeniu, jakie może mieć produkt. Intensywne przeciążenia są sporym zagrożeniem dla materaca.

Kupuj materace tylko sprawdzonych producentów

materac dmuchany - niewielka cena

Dmuchane łóżko należy utrzymywać w czystości. Zazwyczaj materac wymaga jedynie odkurzenia bez użycia specjalnych środków czyszczących. Odradza się stosowanie silnie działających substancji, które mogłyby zniszczyć materac. Jeżeli chodzi o przechowywanie dmuchanych akcesoriów to nie wymagają one szczególnego postępowania. Czysty materac wystarczy złożyć i schować do pokrowca lub torby i umieścić go w suchym, przewiewnym miejscu jak np. szafa lub strych. Wybór pomiędzy różnego rodzajami materacy należy do nas. Zazwyczaj decyduje o tym cel jego korzystania. Jednoosobowy materac turystyczny jest dość wąski, lekki, łatwy w pompowaniu. Zmieści się nawet w malutkim namiocie, nie wymaga dużo miejsca. Na rynku dostępny jest ogrom materacy w różnych rozmiarach. Na dobrej jakości materac jednoosobowy nie wydamy więcej niż 100 zł, sprawdź naszą ofertę.

Zapewnij sobie natychmiastową wygodę w każdym miejscu na ziemi.

Każdy nasz materac turystyczny to olbrzymi komfort i niewielka cena – zamiast spać na twardej karimacie, czy kazać niespodziewanym gościom spać na kanapie, dzięki materacom turystycznym szybko i wygodnie zapewnisz dodatkowo dostępne miejsce do spania

Dostawa i płatność

Tania wysyłka już od 11,90 zł!

Kontakt

Przyjmujemy zamówienia telefoniczne.

0 801 000 610 (58) 746 37 97

Polecamy

  • Baseny ogrodowe

    Pełna oferta basenów ogrodowych i artykułów dmuchanych Intex i Bestway.

  • Trampoliny ogrodowe

    Trampoliny ogrodowe z siatką i trampoliny fitness Neo-Sport.

Złóż zamówienie telefonicznie! poniedziałek 8:00 - 18:00, wtorek- piątek 8:00 - 16:00

0 801 000 610 z telefonu stacjonarnego

(58) 746 37 97 z telefonu komórkowego